لیست محصولات این تولید کننده بازیان لب BAzian LAB

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • آب مقطر گیری 3 لیتر در ساعت دستگاه آب مقطر گیری می تواند اکثر مواد معدنی ، فلزات ، مواد شیمیایی آلی و میکرو ارگانیسم ها را از آب را حذف کنند . یک دستگاه آب مقطر گیری پاک و به خوبی نگاه داشته شده بیش از 95 درصد مواد معدنی ، از جمله سدیم ، سولفات ، نیترات و آرسنیک را حذف خواهد کرد . 

  2 نقد(ها)
  بیشتر
 • انکوباتور 55 لیتری دیجیتال انکوباتور برگرفته از واژه لاتین incubare به معنای پرور شدادن است. انکوباتور محفظه ای با دما، فشار هوا و رطوبت کنترل شده  می باشد که به منظور نگهداری و رشد میکروارگانیسم های زنده در محیطی مناسب طراحی شده است.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • انکوباتور یخچالدار یک انکوباتور یخچال دار برای حفظ دمای ثابت بر اساس الزامات خنک کننده برای تحقیق طراحی شده است. تنظیمات درجه حرارت معمولی از -50 ° C تا 65 ° C بر اساس انواع مختلفی از نوع کنسرو است، هر چند گردش هوا مجاز است بیشتر استفاده می شود. 

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • خروجی گاز 45 درجه

  2 نقد(ها)
  بیشتر
 • روتاتور vdrl روتار آزمایشگاهی روتاتور آزمایشگاهی دستگاهی که دارای صفحه ای هموار و مستطیل شکل است که حركت دوراني دارد لغایت مواد و محلول داخل لوله شيشه اي يا ظروف ویژه روي اين صفحه پیمان داده شوندتا از راكد شدن و يا از خاتمه نشين شدن آن جلوگيري شود. عموما از این دستگاه برای آزمایش های بیولوژیک و میکروبیولوژیک کاربرد میشود

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • سانتریفیوژ prp سانتریفیوژ prp دستگاهی است که از آن برای چرخاندن مواد با سرعت بالا کاربرد می‌شود. از دستگاه سانتریفیوژprp برای متمایز کردن ذرات جامد از یک مایع یا بخش مخلوط مایعات به اجزای مختلف کاربرد می‌شود. 

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • سانتریفیوژ آزمایشگاهی  سانتریفیوژ آزمایشگاهی 8شاخه سانتریفیوژ آزمایشگاهی یک دستگاه آزمایشگاهی است که برای جداسازی مایعات، گاز یا مایع بر اساس تراکم استفاده می شود. جداسازی با چرخش یک مخزن حاوی مواد با سرعت بالا به دست می آید؛ نیروی گریز از مرکز، مواد سنگین تری را به خارج از کشتی تحویل می دهد

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • سانتریفیوژ آزمایشگاهی 16شاخه سانتریفیوژ آزمایشگاهی یک دستگاه آزمایشگاهی است که برای جداسازی مایعات، گاز یا مایع بر اساس تراکم استفاده می شود. جداسازی با چرخش یک مخزن حاوی مواد با سرعت بالا به دست می آید؛ نیروی گریز از مرکز، مواد سنگین تری را به خارج از کشتی تحویل می دهد. 

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • سانتریفیوژ آزمایشگاهی 4 شاخه سانتریفیوژ آزمایشگاهی یک دستگاه آزمایشگاهی است که برای جداسازی مایعات، گاز یا مایع بر اساس تراکم استفاده می شود. جداسازی با چرخش یک مخزن حاوی مواد با سرعت بالا به دست می آید؛ نیروی گریز از مرکز، مواد سنگین تری را به خارج از کشتی تحویل می دهد. 

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • شیر آب دیواری با علم U کوتاه خرید شیر آب دیواری با علم U کوتاه شیر آب دیواری با علم U کوتاه برای نصب بر روی شلف یا پایه 30 سانتی و بالای سینک آزمایشگاهی می باشد . آلیاژ بکار رفته در شیر آب دیواری با علم U کوتاه از فلز برنج فشرده شده می باشد .پوشش بدنه از نوع الکترواستاتیک اپوکسی می باشد.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • شیر آب سرد تک آزمایشگاهی شیر آلات اساس ی آزمایشگاهی شما به عنوان عضوی ثابت از سینک شما به کار گرفته می شوند . این شیر آلات زیاد مانند به شیر آلات حمام یا آشپزخانه هستند چون همان کار فراهم سازی آب گرم و سرد را برای شستشو و زیر آب گرفتن ابزارها های آزمایشگاهی انجام می دهند 

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • شیر آب سرد و گرم آزمایشگاهی شیر آلات  آزمایشگاهی شما به عنوان عضوی ثابت از سینک شما به کار گرفته می شوند . این شیر آلات مانند  شیر آلات حمام یا آشپزخانه هستند چون همان کار فراهم سازی آب گرم و سرد را برای شستشو و زیر آب گرفتن ابزارها ی آزمایشگاهی انجام می دهند 

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • شیر گاز رومیزی آزمایشگاهی

  2 نقد(ها)
  بیشتر
 • شیر گاز رومیزی دو طرفه

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • شیر گاز زیر شلفی یا رو شلفی

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • شیکر ارلن بالن آزمایشگاهی شیکر ارلن بالن آزمایشگاهی برای هم زدن مایعات در ظروف آزمایشگاهی برای اعمالی همانند ارزیابی ها، پیرامون های کشت، رنگ آمیزی، تحلیل های داروشناسی، آنالیز آلودگی آب و همولیز بهره‌گیری می شوند

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • شیکر لوله ورتکس شیکر لوله برای لوله های گریز از مرکز، لوله های آزمایش یا فلاسک های کوچک مفید است. دستگاه شیکر لوله یا همان ورتکس وسیله ای ست که برای مخلوط کردن نمونه های تو لوله با حجم های کم کاربرد دارد.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • فن سانتریفیوژ هود 1400 دور فن سانتریفیوژ 1400 دور با موتور های مختلف با پوسته تولید داخل با حلزونی بزرگ می باشند این فن ها  مخصوص هود های با ابعا د بزرگ از قبیل 100،120،150 ,   است  که نیاز به مکندگی هوا با توان بالا با صدای مکش بسیار کم هستند .

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • میکسر خورشیدی از میکسر خورشیدی یا شیکر خورشیدی برای مخلوط کردن به عبارت سایر سر و ته کردن بطور کامل مایعات درون لوله ها مصرف میشود. دستگاه بصورت دورانی جنبش میکند تا مایعات درون لوله ها بطور کامل همگن گردد.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • میکسر هماتولوژی آزمایشگاهی از میکسر هماتولوژی برای مخلوط کردن و همگن نگه داشتن خون و هر سوسپانسیون دیگر دارای دو جنبش چرخشی و الاکلنگی بطور همزمان بوده که 30 دور در دقیقه گردشی و 4 دور دقیقه الاکلنگی می چرخد

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • هود شیمیایی  هود شیمیایی عرض 150 ارتفاع 240 عمق 75 هود شیمیایی آزمایشگاهی برای ایمنی هر محیط آزمایشگاهی ضروری است. هود های شیمیایی  آزمایشگاهی به عنوان حفاظت در برابر گازهای سمی و بخار کار می کنند، با کشیدن هوا از اتاق و آزاد کردن آن در خارج و یا فیلتر کردن آن به داخل اتاق. 

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • هود شیمیایی آزمایشگاهی هود شیمیایی عرض 120 ارتفاع240 عمق 75 هود شیمیایی آزمایشگاهی برای ایمنی هر محیط آزمایشگاهی ضروری است. هود های شیمیایی  آزمایشگاهی به عنوان حفاظت در برابر گازهای سمی و بخار کار می کنند، با کشیدن هوا از اتاق و آزاد کردن آن در خارج و یا فیلتر کردن آن به داخل اتاق

  2 نقد(ها)
  بیشتر
 • هود شیمیایی عرض 100 ارتفاع200عمق 60 هود شیمیایی آزمایشگاهی برای ایمنی هر محیط آزمایشگاهی ضروری است. هود های کیمیایی  آزمایشگاهی به عنوان حفاظت در برابر گازهای سمی و بخار کار می کنند، با کشیدن هوا از اتاق و آزاد کردن آن در بیرون و یا فیلتر کردن آن به داخل اتاق

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • هود لامینار هود لامینار عرض 90 ارتفاع 200 عمق 60 هود لامینار آزمایشگاهی ، محیط های کاری بدون ذرات را بوسیله هواپیما از طریق یک سیستم تصفیه ایجاد می کند و آن را در یک سطح کار در یک جریان هوای گرم یا یکنواخت هدایت می کند. آنها یک محیط عالی هوا تمیز برای تعدادی از الزامات آزمایشگاهی را فراهم می کنند.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • هود لامینار آزمایشگاهی هود لامینار عرض 130 ارتفاع 240 عمق 75 هود لامینار آزمایشگاهی ، محیط های کاری بدون ذرات را بوسیله هواپیما از طریق یک سیستم تصفیه ایجاد می کند و آن را در یک سطح کار در یک جریان هوای گرم یا یکنواخت هدایت می کند. آنها یک محیط عالی هوا تمیز برای تعدادی از الزامات آزمایشگاهی را فراهم می کنند.

  1 نقد(ها)
  بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف