میکسر هماتولوژی

میکسر هماتولوژی

میکسر هماتولوژی چیست؟

میکسرهماتولوژی  ایده آل برای عمل مخلوط ملایم است. این شامل تعدادی از میکسر های موتور محور است که با سرعت ثابت یا متغیر چرخانده می شوند. هنگامی که نمونه ها بین این نمونه های میکسر  قرار می گیرند، معمولا در لوله ها و یا بطری ها، به آرامی ریخته می شوند. در طول این عمل نورد، به طور همزمان اعمال تابشی اعمال می شود که در آن غلطک ها به آرامی در یک طرف بلند و پایین می روند. این باعث افزایش کارایی مخلوط کردن و در عین حال ارائه یک عمل ظریف می شود. ایده آل برای مخلوط کردن نمونه های خون، مواد چسبناک و سوسپانسیون های مایع جامد که در آن حداقل هوادهی مورد نیاز است یا برای کمک به یخ زدن نمونه ها

غلطک های محکم عمل صاف و صاف و ملایم را ملایم اما موثر می کنند. ایده آل برای مخلوط کردن نمونه های خون، مواد چسبناک و سوسپانسیون های جامد و مایع است که حداقل هوادهی مورد نیاز است. واحدهای آسان برای تمیز کردن و داشتن میکسر های پلاستیکی و یک سینی تخلیه برای جمع آوری هر نوع تصفیه تصادفی. میکسر هماتولوژی می تواند بیشتر اندازه لوله و بطری از جمله Bijoux و Universals. سیستم جمع آوری لوازم جانبی برای نصب واحد در بالای یکدیگر است که فضای نیمکت محدود است.

انتخاب شش یا نه طرح میکسری با سرعت ثابت آنالوگ یا مدل متغیر سرعت متغیر

می تواند در 4 تا 60 درجه سانتیگراد (80٪ رطوبت نسبی)، در انکوباتور یا اتاق سرد استفاده شود

مدل های دیجیتال ویژگی تایمر را می توان از 1 ثانیه تا 90 دقیقه یا از 1 دقیقه تا 9 ساعت تنظیم کرد

میکسر هماتولوژی خون در مخلوط کردن مواد چسبناک و نمونه های خون مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین در شمارش پلاکت ها استفاده می شود. محفظه میکسری لوله برای استفاده در مراکز تحقیقاتی، بیمارستان ها و آزمایشگاه ها برای مخلوط کردن خون استفاده می شود.

میکسرهای هماتولوژی، حرکات شیب دار و نوردی ملایم اما کارآمد را برای اهداف آزمایشگاهی ارائه می دهند.

نظرات بازدیدکنندگان