لیست محصولات این تولید کننده  چشم شوی آزمایشگاهی

 چشم شوی آزمایشگاهی

لیست قیمت چشم شوی 

خرید چشم شوی آزمایشگاهی 

مشاهده تمامی محصولات چشم شوی

دوش چشم شوی  • لیست قیمت دوش و چشم شوی اضطراری

 • دوش و چشم شوی اضطراری صنعتی

 • قیمت دوش وچشم شوی اضطراری

 • دوش اضطراری چیست

 • خرید چشم شوی اضطراری

 • تولید کننده دوش وچشم شوی اضطراری

 • دوش اضطراری در آزمایشگاه

 • خرید دستگاه چشم شور
دوش و چشم شوی آزمایشگاهی چیست؟


لیست قیمت دوش و چشم شوی اضطراریدوش و چشم شوی اضطراری آزمایشگاهی در مواقعی کاربرد دارد که مواجهه مستقیم مواد شیمیایی با بدن افراد صورت گرفته باشد.


یعنی به عبارتی مواد شیمیایی به داخل چشم فرد و یا اعضای بدن فرد برخورد کرده باشند.


که در این صورت اولین اقدام استفاده از آب فراوان و دوش و چشم شوی اضطراری جهت رقیق سازی و شستشوی مواد شیمیایی از روی بدن می باشد .


با وجود کنترل مهندسی و دستورالعمل های ایمنی موجود متاسفانه هنوز مواجهه تصادفی و پیش بینی نشده با مواد شیمیایی وجود دارد و در نتیجه استفاده از چشم شوی و دوش اضطراری ، انواع دستکش ، شیلد ها و نقاب های صورت و تجهیزات حفاظت فردی ایمنی بسیار ضروری می باشد.


پاشش مواد شیمیایی و مواجهه افراد با مواد شیمیایی خطرناک به ویژه مواد خورنده اسیدی و یا قلیایی دارای اهمیت بسیار بالایی بوده و تاخیر در دسترسی به منابع آب فراوان و بهداشتی حتی برای چند لحظه کوتاه ممکن است باعث ایجاد آسیب غیر قابل جبران جدی گردد


دوش و چشم شوی اضطراری و لزوم استفاده از آن:


قیمت دوش وچشم شوی اضطراریدوش و چشم شوی اضطراری شامل دوش ها و چشم شوی های ایمنی می باشد که کاربرد اصلی آن در زمانی است که مواد شیمیایی به صورت مستقیم با بدن افراد صورت گرفته باشد. زمانی که مواد شیمیایی به داخل چشم فرد پاشیده می شود و یا مستقیما با اعضای بدن فرد تماس پیدا نماید اولین اقدامی که باید انجام شود این است که با استفاده از آب فراوان و دوش و چشم شوی اضطراری به رقیق سازی و شستشوی مواد شیمیایی از روی بدن بپردازیم.


 کاربرد دوش و چشم شوی:


در صورت مواجهه با مواد شیمیایی ، وجود دوش ها و چشم شوی های اضطراری اثرات این مواد را تقلیل می دهد. استفاده از دوش های اضطراری در مشاغلی توصیه می شود که بخش هایی از بدن در تماس با مواد خطرناک باشد. این تجهیزات طبق استانداردها می بایست در فاصله 30- 15 متری از خطر ( 100-50 فوت ) قرار داده شوند تا مدت زمان دسترسی به آنها بیشتر از 10 ثانیه طول نکشد . البته 10ثانیه به نوع ماده بستگی داشته و به اثرات بالقوه مواد شیمیایی ممکن است تغییر یابد .
در محیط های کاری که اثرات زیان آور مواد خطرناک فقط محدود به چشم و صورت افراد می شود ، استفاده از چشم شوی وسیله مناسبی برای حفاظت از افراد می باشد.
 مدت زمان شستشو:
در مورد چشم شوی و دوش های اضطراری توصیه می شود که باید از مقدار زیادی سیال تمیز ، با فشار کم ، برای مدت 15 دقیقه استفاده شود. در صورتیکه خصوصیات مواد شیمیایی شناخته شده باشد مدت زمان شستشو می تواند تغییر یابد به عنوان مثال:
- برای محرک های ملایم شیمیایی ، حداقل بمدت 5 دقیقه
- برای محرکهای متوسط تا شدید شیمیایی ، حداقل بمدت 20 دقیقه
- برای مواد خورنده ای که خاصیت نفوذ پذیری ندارند ، حداقل بمدت 20 دقیقه
- برای مواد خورنده که نافذ می باشند ، حداقل بمدت 60 دقیقه


 توصیه هایی در مورد موقعیت مکانی نصب دوش ها و چشم شوی های اضطراری:

- تا حد امکان در نزدیکی محل خطر نصب گردد.
- مانعی بین محل و موقعیت کاری و محل نصب این تجهیزات وجود نداشته باشد.( یعنی کارگران مجبور نباشند برای رسیدن به محل نصب این تجهیزات از بین راهرو ها یا ماشین آلات عبور نمایند.)
- در محل مناسبی نصب گردندکه به راحتی قابل مشاهده باشند.
- در سطوح ارتفاعی یکسان قرار گیرند(پله ها بین موقعیت کاری و تجهیزات اضطراری، قرار نداشته باشند)
- تا حد امکان در نزدیکی راه های خروج اضطراری نصب شوند تا در هنگام بروز حوادث ،گروه نجات بتواند به راحتی به فرد حادثه دیده دسترسی داشته باشند.
- در صورت نصب دوش ها و چشم شوی های اضطراری در بیرون از محیط کار، از یخ زدگی حفاظت شود.
- محل نصب دوش ها و چشم شوی های اضطراری باید با تابلوی مناسب مشخص شود.


مشخصات دوش و چشم شوی اضطراری:

ظرفیت آب برابر با ۲۰ لیتر در دقیقه و فشار آب ۱۵ پوند بر اینچ مربع
ظرفیت آب دوش و چشم شور اضطراری به وسیله یک لوله به قطر ۱اینچ و طول ۴۵۰mm تامین می گردد.
چشم شوی اضطراری یستاده از دو اهرم متصل به زنجیر دستی و پدال پایی استفاده می کند.
دوش اضطراری با زنجیر دستی کار می کند و با کشیدن زنجیر آب ناشی از آن تمام بدن فرد را فرا می گیرد.
چشم شوی اضطراری متصل به دوش اضطراری دارای دو نازل آبپاش مجهز به حفاظ چشمی لاستیکی می باشد که در ظرف سرریز آب قرار گرفته اند.


چشم شوی در این دستگاه هم با یک اهرم دستی و هم با پدال پایی دستی شروع به پاشش آب می کند.
سیستم دوش و چشم شوی اضطراری باید به جریان آب سرد با حرارت تقریبی ۸ تا ۲۰ درجه سانتی گراد متصل گرد


انواع دوش و چشم شوی :

دوش و چشم شور سه پداله گالوانیزه


دوش و چشم شور سه پداله استیل


چشم شور ایستاده(گالوانیزه و استیل)


چشم شور دیواری و رومیزی(گالوانیزه و استیل)دوش چشم شوی 


بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • دوش و چشم شوی آزمایشگاهی دوش و چشم شوی آزمایشگاهی (استیل) دوش و چشم شوی اضطراری آزمایشگاهی در مواقعی کاربرد دارد که مواجهه مستقیم مواد شیمیایی با بدن افراد صورت گرفته باشد.یعنی به عبارتی مواد شیمیایی به داخل چشم فرد و یا اعضای بدن فرد برخورد کرده باشند.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • دوش و چشم شوی دوش و چشم شوی آزمایشگاهی گالوانیزه دوش و چشم شوی اضطراری  دوش و چشم شوی اضطراری آزمایشگاهی در مواقعی مصرف دارد که مواجهه مستقیم مواد شیمیایی با بدن افراد صورت گرفته باشد.یعنی به عبارتی مواد شیمیایی به داخل چشم فرد و یا اعضای بدن فرد برخورد کرده باشند.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • چشم شوی ایستاده چشم شوی ایستاده آزمایشگاهی(گالوانیزه) چشم شوی اضطراری ایستاده  در مواقعی مصرف دارد که مواجهه مستقیم مواد شیمیایی با بدن افراد صورت گرفته باشد.یعنی به عبارتی مواد شیمیایی به داخل چشم فرد و یا اعضای بدن فرد برخورد کرده باشند.

  2 نقد(ها)
  بیشتر
 • چشم شوی آزمایشگاهی رومیزی چشم شوی رومیزی آزمایشگاهی (گالوانیزه) چشم شوری رومیزی  در مواقعی مصرف دارد که مواجهه مستقیم مواد شیمیایی با بدن افراد صورت گرفته باشد.یعنی به عبارتی مواد شیمیایی به داخل چشم فرد و یا اعضای بدن فرد برخورد کرده باشند.چشم شوی رومیزی بر روی سکوبندی آزمایشگاه نصب می شود.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • چشم شوی ایستاده آزمایشگاهی چشم شوی ایستاده آزمایشگاهی(استیل) چشم شوی اضطراری ایستاده  در مواقعی مصرف دارد که مواجهه مستقیم مواد شیمیایی با بدن افراد صورت گرفته باشد.یعنی به عبارتی مواد شیمیایی به داخل چشم فرد و یا اعضای بدن فرد برخورد کرده باشند.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • چشم شوی دیواری استیل چشم شوی دیواری در مواقعی مصرف دارد که مواجهه مستقیم مواد شیمیایی با بدن افراد صورت گرفته باشد.یعنی به عبارتی مواد شیمیایی به داخل چشم فرد و یا اعضای بدن فرد برخورد کرده باشند.چشم شوی دیواری  بر روی دیوار آزمایشگاه نصب می شود.که در این صورت نخستین اقدام مصرف از آب فراوان جهت رقیق سازی و شستشوی مواد شیمیایی از روی بدن می باشد .

  2 نقد(ها)
  بیشتر
 • چشم شوی دیواری گالوانیزه چشم شوی دیواری در مواقعی مصرف دارد که مواجهه مستقیم مواد شیمیایی با بدن افراد صورت گرفته باشد.یعنی به عبارتی مواد شیمیایی به داخل چشم فرد و یا اعضای بدن فرد برخورد کرده باشند.چشم شوی دیواری  بر روی دیوار آزمایشگاه نصب می شود.که در این صورت نخستین اقدام مصرف از آب فراوان جهت رقیق سازی و شستشوی مواد شیمیایی از روی بدن می باشد .

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • چشم شوی رومیزی چشم شوی روسینکی در مواقعی مصرف دارد که مواجهه مستقیم مواد شیمیایی با بدن افراد صورت گرفته باشد.یعنی به عبارتی مواد شیمیایی به داخل چشم فرد و یا اعضای بدن فرد برخورد کرده باشند.چشم شوی روسینکی بر روی سینک آزمایشگاه نصب می شود.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • چشم شوی رومیزی آزمایشگاهی(استیل) چشم شوی رومیزی  در مواقعی مصرف دارد که مواجهه مستقیم مواد شیمیایی با بدن افراد صورت گرفته باشد.یعنی به عبارتی مواد شیمیایی به داخل چشم فرد و یا اعضای بدن فرد برخورد کرده باشند.چشم شوی رومیزی بر روی سکوبندی آزمایشگاه نصب می شود.

  1 نقد(ها)
  بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف